Hakkımızda

Herbalife Bağımsız Üyesi Hakkımızda

HERBALİFE TARİHÇESİ:

1980 Mark Hughes şirketi kurar.

1928 yılında Herbalife ilk şubesini Kanada'da açarak artık uluslararası bir şirket olur ve çok yakında bir çok ülkede faaliyetlerine başlayacaktır.

1986: Herbalife NASDAQ borsasında işlem görmeye başlar. Jim Rohn, ilham verici motivasyon gücünü şirketin hizmetine sunar ve iki yeni aromalı formül 1 besleyici shake karışımı daha ürünlerin arasında yerini alır çikolata ve çilek aromalı.

1992,Yeni ürünler piyasaya sürülmeye devam etmektedir ve aylık satış 3.1 milyon ABD dolarından 21 ABD dolarına yükselir.

1994 Mark Hughes, Herbalife Aile vakfını kurar.Bu vakıf yardıma çocuklara geleceğe daha umutla bakmaları için yardımcı olmaya kendisini adamış bir kurumdur,

1996 Herbalife Centruy City, Kaliforniya'da ki genel merkezine taşınır.

1998

Binlerce kişinin alkışları arasında Orlando, Florida,da düzenlenen ABD Extravaganzasında 19 yeni ürün piyasaya sürülür. Herbalife Türkiye operasyonlarına başlar.

2000'li yıllar...

Herbalife 20.yıl dönümünü kutlar.

2003

Herbalife dünyanın 58 ülkesinde gösterdiği faaliyetlerle büyümeye devam eder.Mark Hughes hücresel ve moleküler beslenme labratuvarının açılışıyla birlikte Herbalife beslenme danışma kurulunu oluşturur.

2004

Herbalife shapworks kişiye özel kilo kontrol programını piyasaya sürer.Bu program şirketin şimdiye kadarki en büyük girişimi olmuştur ve büyük bir başarının temelini oluşturmaktadır.Aynı yılın sonlarında herbalifeın halka ilk arzı gerçekleşmiştir.

2005

Herbalife'ın gümüş yıl dönümü.

2008

Herbalife Türkiye 10.yılını kutlar.

2010

Herbalife 30.yıl dönümünü kutlar.

BİLİM

Beslenme Danışma Kurulu (NAB)

Herbalife markasını dünyanın en iyi beslenme şirketi olarak konumlandırma amacımızı desteklemek için,beslenme ve sağlık alanında lider olan danışmanları Beslenme danışma kurulumuza dahil ederek her geçen gün genişletiyoruz.Danışmanlarımız beslenme,fiziksel aktivite ve sağlıklı yaşam tarzı alanında uzman olan bilim adamlarıdır.Beslenme Danışma Kurulumuz Prof. Devid Heber (PHD) başkanlığında pek çok uzman barındırmaktadır.

Herbalife kendini bilime ve gelişmeye  adamıştır.

Herbalife Mark Hughes Hücresel ve Moleküler beslenme laboratuvarı toplumun sağlıklı beslenmesi adına beslenme biliminin sınırlarını keşfetmeyi hedeflemiştir.Bu amaçla 2003 yılında ,UCLA'da insan beslenmesi alanında en ileri araştırma ve geliştirme teknolojisinin kullanılması amacıyla Mark Hughes hücresel ve Moleküler beslenme laboratuvarını  kurmuştur.